رعایت حریم شخصی کاربران برای یونیتا بسیار حائز اهمیت است. در این متن نحوۀ ذخیره‌سازی و استفادۀ یونیتا از اطلاعاتی که در نتیجه استفادۀ کاربران در سامانۀ یونیتا ثبت می‌شود شرح داده شده است.

جمع‌آوری اطلاعات

اطلاعاتی که شما مستقیما در یونیتا ثبت می‌کنید

بخشی از اطلاعاتی که یونیتا ذخیره می‌کند اطلاعاتی است که شما به صورت مستقیم در فرآیند ثبت نام یا تماس با پشتیبانی و یا روش‌های مشابه در سامانه ثبت می‌کنید. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، شماره تلفن همراه، شماره تلفن ثابت، آدرس، آدرس پست الکترونیکی و اطلاعاتی از این دست می‌باشد. بنابرین درج این اطلاعات توسط کاربران به منزله مورد تایید بودن صحت آنهاست و یونیتا صرفا جهت برقراری تماس برای پشتیبانی و خدمات هرچه بهتر از آنها استفاده خواهد کرد.

اطلاعاتی که در نتیجه استفاده شما از سرویس ذخیره می‌شود

علاوه بر اطلاعاتی که شما به صورت مستقیم در سامانه ثبت می‌کنید، برخی از اطلاعاتی که در نتیجۀ استفادۀ شما از سرویس تولید می‌شود نیز در یونیتا ذخیره خواهد شد. این اطلاعات در زیر شرح داده شده‌اند:

  • تراکنش‌های مالی

هنگامی که شما شارژی یا هر نوع صورتحسابی را بصورت آنلاین پرداخت میکنید، شمارۀ تراکنش و پیگیری از طرف بانک برای یونیتا ارسال تا در صورت وجود مشکل در تراکنش ها از طرف یونیتا مشکلات کاربران قابل پیگیری باشد. لازم به ذکر است، با توجه به اینکه تمامی تراکنش‌های مالی از طریق سامانه‌های بانکی صورت می‌گیرد، یونیتا در فرآیند انتقال وجه و یا افزایش اعتبار از طریق کارت‌های بانکی هیچ‌گونه دسترسی به اطلاعات کارت بانکی شما ندارد.

  • نحوه استفاده از خدمات

یونیتا ممکن است اطلاعات مربوط به نحوه استفاده کاربران از نرم‌افزار موبایل و سایت یونیتا را جهت بهبود کیفیت خدمات به مشترکان ثبت نماید.

 

 

اطلاعات مربوط به دستگاه مورد استفاده و شبکه اینترنت

یونیتا اطلاعات مربوط به دستگاهی که شما از طریق آن از سامانه استفاده می‌کنید (تلفن همراه، تبلت و غیره) را از جمله نوع دستگاه، سیستم عامل، مشخصات سخت افزاری و همچنین اطلاعات مربوط به روش اتصال شما به اینترنت از جمله شبکه ۳G، وای‌فای (WiFi) و غیره را جهت برنامه ریزی برای بهبود کیفیت خدمات به مشترکان استفاده نماید.

 

استفاده از اطلاعات

اطلاعاتی که در یونیتا ذخیره می‌شود در موارد زیر ممکن است مورد استفاده قرار بگیرد و استفادۀ کاربر از سرویس یونیتا به منزلۀ تایید استفاده و بهره‌برداری از اطلاعات به شرح زیر می‌باشد:

  • ارائه، نگهداری و بهبود کیفیت خدمات؛
  • ارتباط یونیتا با کاربران جهت اطلاع‌رسانی، کنترل کیفی، بررسی شکایات و غیره؛

 

کوکی ها

کوکی ها بخش کوچکی از اطلاعات هستند که از سمت سرور بر روی سیستم کاربر ذخیره میگردد. شما می توانید تمامی کوکی های خود را مسدود کرده و این کار مشکلی در استفاده شما از یونیتا ایجاد نمی کند. در صورتیکه کاربر تمایل به ذخیره رمز ورود جهت سهولت در مراجعات بعدی داشته باشد این کوکی بصورت کد شده در سیستم شما و فقط برای یک ماه دخیره میگردد.

 

ذخیره اطلاعات

سرویس یونیتا با تامین کنندگان جانبی جهت تامین خدمات، نرم افزارها و سخت افزارهای و تکنولوژی های مربوط به سرور، ارسال و ذخیره سازی اطلاعات همکاری میکند.

 

افشای اطلاعات

یونیتا در شرایط خاص و فقط بنا به درخواست مراجع قضایی ملزم به ارسال اطلاعات مورد نیاز به آن مرجع میباشد. در غیر اینصورت کلیه اطلاعات کاربران به عنوان اسرار تجاری یونیتا تلقی شده و هرگز در اختیار هیچ شخص، شرکت، گروه یا نهادی قرار نخواهد گرفت.

 

تغییر در شرایط حریم خصوصی

شرایط حریم خصوصی ممکن است در طول زمان و با توجه به تغییر شرایط تغییر کند. هرگونه تغییر در شرایط حریم خصوصی به اطلاع مدیران ساختمان خواهد رسید. اطلاع رسانی به ساکنین و مالکین در مورد تغییر شرایط حریم خصوصی بر عهده مدیران ساختمان میباشد.

اگر هریک از موارد شرایط حریم خصوصی برای شما مبهم است یا سوالی در این مورد دارید از طریق این فرم با ما در میان بگذارید.